Bez względu na to czy jesteś pastorem, liderem, członkiem kościoła, czy już praktykującym doradcą biblijnym – ta konferencja jest dla ciebie! Jezus, w żadnej służbie nie spędzał tyle czasu, co w rozmowach z innymi – z ludźmi cierpiącymi, grzesznymi, słabymi, bojaźliwymi, pomagając im w ich zmaganiach, pytaniach, poszukiwaniach. Takich ludzi w naszych kościołach są rzesze – ludzi głęboko cierpiących, zrozpaczonych, uwikłanych w grzechy, z których nie potrafią się wyrwać, słabych, przestraszonych, samotnych, zranionych, z rozpadającymi się małżeństwami, czy też życiem w ogóle. A każdy, bez względu na rolę w kościele, powinien być w stanie wypełnić biblijne wezwanie byśmy dźwigali brzemiona jedni drugich (Gal. 6:2); byśmy podtrzymywali słabych, pocieszali bojaźliwych, napominali niesfornych (1 Tes. 5:14). Ale jak to robić? Jak samemu być ugruntowanym w Słowie Bożym i umieć je wiernie wykorzystywać i zastosowywać do życia innych, w poszczególnych, nierzadko skomplikowanych sytuacjach życiowych? W końcu, przecież wierzymy, że Słowo Boże jest przez Boga natchnione, nieomylne, wystarczalne i skuteczne wobec wszystkich spraw duszy ludzkiej. Zapraszamy na pierwszą część kursu pt. „Podstawy Poradnictwa”, który pomoże tobie, m.in.:*** zrozumieć ideę i definicję poradnictwa biblijnego
*** poznać podstawy, zasady i praktykę poradnictwa
*** dowiedzieć się m.in. jak biblijnie radzić sobie z najczęstszymi zagadnieniami pojawiającymi się w poradnictwie, takimi jak małżeństwo lub walka z grzechem. Kurs składa się z 26 sesji, podzielonych na dwa zjazdy. Zawiera tematy takie jak: co czyni poradnictwo biblijnym; jak poradnictwo biblijne różni się od innych modeli poradnictwa; doktryna duchowego wzrostu i uświęcenia; role w rodzinie i rodzicielstwie; zasady komunikacji; depresja; przebaczenie; gniew; strach; niepokój. Kompletny kurs obejmuje łącznie 26 godzin. W październiku odbędzie się część pierwsza, podczas której przerobimy pierwsza 13 godzin. Część druga wstępnie zaplanowana jest na zimę.
::::::::::::::: KOSZT: 60zł :::::::::::::::Cena zawiera udział w konferencji, materiały, przerwy kawowe, sobotnią obiadokolację. Cena nie zawiera noclegów i pozostałych posiłków.!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Avatar

By Maciej Kosatka

Narodzony na nowo w 2009r. Początkowo członek KCHB. Obecnie działa na polu misyjnym w rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Głosi bezkompromisową Biblijną naukę. Przeciwnik charyzmanii i ekumenii z kościołem rzymski. Prywatnie mąż Pauliny i ojciec trójki dzieci - Jasia, Gabrysi i Szymona. Założyciel i koordynator platformy reformowani1689.pl Odpowiedzialny za rozwój mediów REFOtv. Prowadzi program “REFO za kierownicą”.