Ewangelista Franklin Graham powiedział, że Ameryka prowadzona przez prezydenta Joe Bidena i Demokratyczny Kongres, doprowadziłyby do tego, że chrześcijańskie firmy i organizacje non-profit byłyby atakowane za swoje przekonania i potencjalnie zamykane.

Graham, dyrektor generalny Stowarzyszenia Ewangelistów Billy’ego Grahama i Samarytan’s Purse, wygłosił w sobotę komentarz w Newsmax TV’s America Right Now, mówiąc, że zwycięstwo Bidena w tym tygodniu połączone z demokratycznym przejęciem Senatu USA miałoby fatalne konsekwencje dla chrześcijan.

“Obawiam się, że dojdzie do ataku na chrześcijańskie firmy, jaki widzieliśmy podczas administracji Obamy. Kwiaciarnie, które odmówią zrobienia kwiatów na gejowskie wesele, zostaną wyeliminowani z biznesu. Ktoś, kto nie chciał zrobić tortu na gejowskie wesele, wypadnie z interesu. Myślę, że zobaczymy tego rodzaju ataki lewicy na chrześcijański biznes i chrześcijańskie organizacje” – powiedział Graham. … “Myślę, że będą chcieli spróbować przyjść i opodatkować kościoły i organizacje zwolnione z podatku, które wykonują pracę humanitarną, społeczną w całym kraju.”

“Najlepszą pracą w kraju są organizacje nonprofit, które pracują w miastach i na terenie całego kraju, starając się pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów, które mamy w społeczeństwie. Oni będą chcieli spróbować je opodatkować i zamknąć”.

Źródło: Christian Headlines

Author:

By Maciej