W środku nocy, 11 letni chłopiec zabawiał tańcem za pieniądze gości jednego z gejowskich barów w Nowym Jorku. Oglądając jego zdjęcia nie można mieć wątpliwości, że jest ofiarą środowiska LGBT. Teraz wykorzystuje go też znana amerykańska firma zarabiając na nim krocie…

11- letni Desmond Napoles jest dziecięcym drag queen. Oznacza to, że przebiera się za kobietę z przesadnym makijażem i tańczy na scenie najczęściej przed homoseksualnymi widzami. W 2018 roku występował w nocny w gejowskim barze 3 Dollar Bill w Nowym Jorku, gdzie pieniądze rzucano mu na scenę. Jak widać, firmie Converse nie przeszkadza traktowanie dziecka jak dorosłego striptizera.

Chłopiec został teraz częścią kampanii amerykańskiej firmy o nazwie Pride Collection. Występuje w niej z 5 innymi osobami reprezentującymi ruch LGBTQ, reklamując trampki w tęczowe wzory.

Jak komentuje to Converse? „Jesteśmy zaszczyceni mogąc wystartować z kampanią Pride Collection, we współpracy z sześcioma związanymi ze społecznością LGBTQ+ osobami, które okazują moc wyrażania prawdziwych siebie” Takie oświadczenie można przeczytać na Twitterze firmy. Jeżeli 11-latek tańczący w klubach dla gejów to nie pedofilia, to co nią jest?

Jedno jest pewne. Wiele osób zarabia teraz na krzywdzie dzieci, a wieloletnie przebywanie Desmonda po w środowisku drag queen może w przyszłości zaowocować ogromnymi problemami psychicznymi. W ubiegłych latach było kilka głośnych przypadków pedofilii wśród mężczyzn przebierających się za kobiety. W bibliotekach amerykańskich miast odbywa się akcja „Drag Queen Storytime”, gdzie ludzie ci czytają małym dzieciom bajki. Jedna z takich osób była już skazana prawomocnym wyrokiem na karę więzienia za wykorzystywanie 8 letniego chłopca.

W 2018 roku British Airways zatrudniło w swojej kampanii reklamowej drag queen Darrena Sewella. Okazało się, że odsiadywał on wyrok za czterokrotne molestowanie chłopca. Obecnie Sewell tańczy w klubach dla homoseksualistów.

Z kolei brytyjska policja zatrzymała drag queen Roberta Clothera udającego się właśnie z dwójką swoich dzieci w wieku 8 i 11 lat na spotkanie z drugim pedofilem…Oglądając zdjęcia 11- letniego Desmonda, nie można mieć wątpliwości, że również on jest ofiarą środowisk LGBT.

Źródło: stronazycia.pl

Author:

By Maciej