Ten mały chłopiec, który ma zaledwie 11 lat i jest autystą, stał się dzieckiem z plakatów, o maltretowaniu i wykorzystywaniu przez jego własnych rodziców, Wendy i Andrew Napoles.

Może to zabrzmieć jak bardzo mocne oskarżenie, ale czuję, że jest ono w 100% uzasadnione po dokładnym zbadaniu tej niepokojącej sytuacji.

Po raz pierwszy dowiedziałam się o Desmondzie po tym, jak zobaczyłam go w telewizji. Nie tylko jego zachowanie i ubiór były tak modne, ale także wydawał się być spokojny i chudy (niedożywienie). (Spójrzcie jak przerażające są jego małe rączki!)

Z moich badań wynika, że w wieku dwóch lat rodzice Desmonda zachęcali go do oglądania Drag Race’a Rupaula, co “pozwoliło” mu zrozumieć, że jest gejem. Potem zaczęli zabierać go na żywe pokazy drag show i parady. Wszystkie te wpływy doprowadziły do jego “wymarzonej kariery” jako najmłodszego amerykańskiego adwokata Drag Kida i LGBTQ.

Oczywiście, taki niezwykły styl życia będzie budził niepokój i krytykę. Rodzina Napoleona doświadczyła tak okropnych rzeczy, jak opublikowanie swojego adresu domowego, groźby śmierci, powtarzające się telefony, utrata pracy i problemy finansowe. Według Wendy, nie może ona w ogóle znaleźć pracy ze względu na ich sławę, a rodzina jest tak biedna, że mają liczne konta GoFundMe.

W tym momencie, każdy rozsądny rodzic wycofałby się i uczciwie oceniłby sytuację. Gdybym to był ja, nigdy, przenigdy nie zrobiłbym czegoś, co naraziłoby moją rodzinę na niebezpieczeństwo, ani nie zrobiłbym czegoś, co równałoby się karierze samobójczej.

Wendy decyduje jednak, że Desmond może być żywicielem rodziny, a ona będzie jego “Dragagerem”, co oznacza Drag Manager. Stworzyła stronę internetową, relacje z mediów społecznościowych i rezerwuje go na występy publiczne, z których jeden wywołał międzynarodowe oburzenie. To szczególne wydarzenie, z Desmondem występującym w gejowskim klubie, późną nocą, dosłownie doprowadziło mnie do łez.

Wyobraź sobie, że pozwalasz małemu dziecku tańczyć sugestywnie, przyjmując od dorosłych mężczyzn banknoty dolarowe, przebranemu za Gwen Stefani. To naprawdę nie do wiary!

W 2017 roku Desmond przeprowadził wywiad na temat Peeew Podcast. Jednym z gospodarzy jest notoryczny narkoman i skazany morderca, Michael Alig. Ten człowiek, który torturował swoją ofiarę, wstrzykując jej Drano, a następnie rozczłonkował ciało i wrzucił je do rzeki, spędził dekady w izolatce. (Czy to brzmi jak ktoś, kogo chciałbyś wokół swojego dziecka?)

Odkąd został zwolniony, był aresztowany 3 razy i okresowo bywa bezdomny, ale Desmond twierdzi, że Michael i pozostałe Drag Kids z lat 80. są jego “bohaterami i inspiracją”.

Nie wierzę, by jakiekolwiek dziecko było narażone na seksualność, bez względu na to, czy jest gejem, czy hetero. Seks jest dla dorosłych, tak jak kostiumy dragów i parady. Nie wiem, czy Desmond jest naprawdę gejem, ale to nie ma znaczenia. Jest cennym małym dzieckiem, które jest strasznie wykorzystywane i maltretowane przez dorosłych, którzy forsują plan, zamiast chronić jego dobro.

Społeczeństwo ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo dzieci. Jeśli rodzice są skłonni sprzedać swoją duszę za sławę i wykorzystać dziecko, aby to zrobić, prawo musi interweniować. Tak bardzo boję się o teraźniejszość i przyszłość Desmonda. Zasługuje on na stabilny i kochający dom, wykształcenie, odpowiednie jedzenie i opiekę medyczną, której obecnie nie otrzymuje.

Proszę się modlić, aby właściwe władze zaangażowały się i naprawiły sytuację. Desmond nie jest wyrzuconym dzieckiem. Jest człowiekiem, stworzonym przez Boga, który potrzebuje pomocy, zanim stanie się coś naprawdę okropnego.

Źródło: The Jewish Lady

Author:

By Maciej