W piątek w Otwocku odbyły się uroczystości pogrzebowe 640 dzieci zabitych w łonach matek w wyniku aborcji. Po nocnym czuwaniu w kościele w Gończycach, ich ciała spoczęły w grobie. Zorganizowanie pogrzebu było możliwe dzięki Marii Bienkiewicz z Fundacji Nowy Nazaret.

Przed uroczystościami pogrzebowymi każde z 640 ciał abortowanych dzieci przygotowano do pochówku. Zostały owinięte w pieluszki i złożone w trumienkach dzięki całonocnej pracy wolontariuszy.

„Przed chwilą razem z x. Mariuszem, na prośbę pani Marii Bienkiewicz z Fundacji Nowy Nazaret, odmówiliśmy modlitwy pogrzebowe nad ciałami 640 abortowanych dzieci. Po nocnym czuwaniu w kościele w Gończycach ich ciała zostaną złożone do grobu” – relacjonował ks. Bartosz.

„Przed tą dzisiejszą uroczystością, przez całą noc, grupa osób każde z ciał tych dzieci przygotowała do pochówku – UBRAŁA W PIELUSZKĘ i złożyła w małej trumnie.

Najwyższa pora, aby zacząć głośno mówić, że dzieciom poronionym i abortowanym NALEŻY SIĘ GODNY POCHÓWEK. A nie jak dotychczas – spalenie razem ze szpitalnymi odpadkami!!!” – podkreślał.

Źródło: Prawy.pl

Author:

By Maciej