Franklin Graham powiedział, że jest “wdzięczny” za cztery lata urzędowania Donalda Trumpa, ponieważ Republikanie uznają zwycięstwo Joe Bidena.

Kolegium wyborcze potwierdziło w poniedziałek, że Biden wygrał wybory 3 listopada z 306 punktami wyborczymi, przewyższając 270 wymaganych do zapewnienia zwycięstwa.

Komentując wynik, Graham, zagorzały zwolennik Trampa, powiedział, że nie chce się koncentrować na rozczarowaniu, ale zamiast tego wyrazić swoją wdzięczność dla administracji Trampa.

Graham powiedział, że jest wdzięczny za stanowisko Trampa w sprawie nienarodzonych, wojska, prawa i porządku, jak również za nominację konserwatywnych sędziów do Sądu Najwyższego i sądów federalnych.

Powiedział również, że Trump “zbudował najsilniejszą gospodarkę od 70 lat z najniższą stopą bezrobocia od 50 lat przed pandemią”.

“Jestem wdzięczny Bogu, że przez ostatnie cztery lata dał nam prezydenta, który chronił nasze wolności religijne, wdzięczny za prezydenta, który bronił życia nienarodzonych” Graham napisał na Facebooku.

Dodał, że był “wdzięczny za prezydenta, który stanął przeciwko “bagnom” i korupcji w Waszyngtonie,” i powiedział, że “prezydent Trump przejdzie do historii jako jeden z wielkich prezydentów naszego narodu, przynosząc pokój i dobrobyt milionom tutaj w USA i na całym świecie”.

Źródło: Christian Today

Author:

By Maciej