Ukochany przez wielu kaznodzieja należący do Konwencji Południowych Baptystów, Voddie Baucham powiedział, że tyko godzina dzieliła go od śmierci ze względu na całą serię komplikacji w czasie jego podróży do Kliniki Mayo.

W opublikowanej na Instagramie wypowiedzi, ojciec dziewięciorga dzieci, który wcześnie w szczegółach opowiedział jak burza śnieżna, która niszczyła stan Teksas, opóźniła jego podróż do Kliniki Mayo na Florydzie, powiedział, że on i jego żona Bridget, mogą tylko wciąż radować się dobrocią i zdumiewać się działaniem Bożej opatrzności, która utrzymała go przy życiu podczas całej męczarni związanej z podróżą.

„Mój stan się znacznie poprawił, a lekarze wprowadzają jasny, agresywny i obiecujący plan leczenia” – napisał Baucham. „Według lekarza, który mnie przyjął (właściwie to jego żona odebrała nas z lotniska i zawiozła czym prędzej na SOR, ale to już inna historia), byłem już w ostatnim stadium tych katastrofalnych wydarzeń i pozostawała mi godzina życia.”

51 letni Baucham tydzień temu ogłosił na mediach społecznościowych rozpoczęcie walki z chorobą niewydolności serca. Twórca Voddie Baucham Ministries, członek rady Founders Ministries oraz członek kadry akademickiej Institute of Public Theology, powiedział, że zanim zdał sobie sprawę z kłopotów z mięśniem sercowym poczuł się źle po objazdowej turze, podczas której wygłaszał kazania.

Informacje o chorobie Bauchama przyciągnęły uwagę i wsparcie osób na całym świecie. W opublikowanym w niedzielę poście wyjaśnił, że w Klinice Mayo zajęli się nim najlepsi na świecie lekarze, specjalizujący się w dziedzinie niewydolności serca.

W odpowiedzi na najnowsze publikacje Voddiego Bauchama, Thomas Ascol, prezes Founders Ministries oraz pastor w kościele Grace Baptist w Cape Coral na Florydzie, w niedzielę opublikował wpis na Twitterze: „Bóg pisze wspaniałą historę w życiu naszego brata. Módlcie się!”

Źródło: Christian Post

Author: Bartek

By Bartek