Prawniczka Fundacji Dziedzictwa (The Heritage Foundation), której misją jest formułowanie i promowanie konserwatywnych wartości w polityce, twierdzi, że administracja Bidena pokazała już, że chrześcijan pragnących zachować wolność religijną czeka wiele bitew.
Według Sarah Perry, prawniczki fundacji zwiastuny tego są już widoczne. Jednym z nich jest niedawne zwolnienie Sharon Fast Gustafson, która zdobyła sobie opinię obrończyni wolności religijnej, ze stanowiska radcy prawnego Komisji Równych Szans na Zatrudnienie (Equal Employment Opportunity Commision).
Gdy Gustafson została zatrudniona na tym stanowisku głośno broniła prawa do wolności religijnej. Sądzę, że to może być przyczyna zwolnienia jej przez nową antychrześcijańską administrację. Została ona nominowana przez Trumpa na kadencję do 2023 roku, podobnie jak inny radca, Roger Severino, którego kadencja miała skończyć się w 2024 roku. Oboje zostali jednak zwolnieni, do czego Biden nie miał prawa konstytucyjnego ani statutowego, przekonuje Perry.
Kolejnym zwiastunem tego co ma nadejść jest zapowiedź podpisania Aktu Równościowego (Equality Act), który został już zatwierdzony przez Izbę Niższą (U.S. House).
Wiemy, że podpisanie tego Aktu będzie oznaczało trudności dla wierzących Amerykanów, mówiła Perry w wywiadzie dla One News Now. Biden na pewno dotrzymuje swojej obietnicy, że prawa seksualne otrzymają wyjątkową ochronę w amerykańskim systemie prawnym.
Takie zrozumienie seksualność podważa jej biblijne rozumienie i pozbawia ochrony sumienie oraz wolność religijną.
Joe Biden popiera również aborcję do samego końca ciąży, co jest zupełnie sprzeczne z wyznawanym przez niego katolicyzmem.

Źródło:OneNewsNow

Author: Bartek

By Bartek