Drodzy, pragniemy się wam przedstawić. Prowadzimy od jakiegoś czasu platformę internetową o nazwie reformowani1689.

Dokładamy wiele wysiłku, aby być i stać się medium reformowanym w Polsce. Założyliśmy stronę internetową www.reformowani1689.pl.Na YouTube postawiliśmy nasz kanał REFOtv. Na tym właśnie kanale, co tydzień w sobotę zamieszczamy dla was flesz informacyjny REFOnews, z informacjami z całego tygodnia. Poza tym, prowadzimy kilka autorskich programów takich jak REFOradio, REFO za kierownicą, REFO dla dzieci, czy jesteśmy w trakcie powoływania kolejnej pozycji jaką jest Historia Chrześcijaństwa.

Drodzy, pragniemy być dla was w Polsce przekazem myśli reformowanej. Każdego dnia zamieszczamy od 3-4 newsów z całego świata. Publikujemy felietony, przeprowadzany wywiady. Wkładamy masę pracy i ogrom serca, aby w Polsce powstało chrześcijańskie niezależne medium dla biblijne wierzących braci i sióstr.

Chcemy się rozwijać, a bez waszej pomocy i co najważniejsze – łaski Bożej, ten rozwój nie nastąpi.Dlatego też prosimy was o wsparcie.

Pragniemy dokupić sprzęt audio-video, do tego który już posiadamy. Chcemy profesjonalnie dla was działać i jak najlepiej się przed wami prezentować.

Jeśli chcesz i możesz nam pomóc – będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc.

Avatar

By Maciej Kosatka

Narodzony na nowo w 2009r. Początkowo członek KCHB. Obecnie działa na polu misyjnym w rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Głosi bezkompromisową Biblijną naukę. Przeciwnik charyzmanii i ekumenii z kościołem rzymski. Prywatnie mąż Pauliny i ojciec trójki dzieci - Jasia, Gabrysi i Szymona. Założyciel i koordynator platformy reformowani1689.pl Odpowiedzialny za rozwój mediów REFOtv. Prowadzi program “REFO za kierownicą”.