Chwała Jezusowi Chrystusowi!

Pozdrowienia dla braci i sióstr, oraz wszystkich naszych czytelników i widzów kanału REFOtv.

Bardzo dziękujemy Panu Bogu, za to, że prowadzi nas i wspiera naszą działalność w sieci. Robimy to dla Boga, aby prawda ewangelii i prawda Słowa Bożego, była krzewiona wśród wierzących, jak i niewierzących.

Rok 2021 był dla nas wszystkich bardzo ciężkim rokiem. Panująca pandemia wpływała i wpływa na nasze samopoczucie, jak i sprawy związane ze zdrowiem. Wiemy doskonale, że dzisiejszy świat jaki nas otacza, nie jest przychylny ewangelii.Tak naprawdę nigdy nie był, ale to z czym się spotykamy ostatnio – zamykanie kościołów, prześladowanie jakie widzimy w Kanadzie, czy Australii – pokazuje nam, iż nasz Pan jest coraz bliżej.

Moi kochani.

W imieniu swoim i całej redakcji 1689, chciałbym wam serdecznie podziękować za każde wsparcie, jakie od was otrzymaliśmy. Zaczynając od modlitwy i dobrego słowa, po wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy poczynić szereg zakupów i zrealizować kilka podróży. Bardzo wam z serca dziękujemy.

Niektórzy z nas zasiedli do stołów wigilijnych, spotkali się z rodzinami. Chcemy wszystkim braciom – tym, którzy obchodzą święta, jak i tym, którzy tych świąt nie obchodzą, życzyć dobrego czasu z Panem, w gronie rodzinnym. Niech te kilka dni odpoczynku, będzie wykorzystane na relacje z Panem i więź z najbliższymi.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli przynajmniej tak samo, jak w obecnie kończącym się roku, wykazywać się pracą dla Pana i dla was. Niech Pan Bóg was i nas błogosławi.

Chwała Jezusowi Chrystusowi

Pozdrawiam serdecznie

Maciej Kosatka

Avatar

By Maciej Kosatka

Narodzony na nowo w 2009r. Początkowo członek KCHB. Obecnie działa na polu misyjnym w rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Głosi bezkompromisową Biblijną naukę. Przeciwnik charyzmanii i ekumenii z kościołem rzymski. Prywatnie mąż Pauliny i ojciec trójki dzieci - Jasia, Gabrysi i Szymona. Założyciel i koordynator platformy reformowani1689.pl Odpowiedzialny za rozwój mediów REFOtv. Prowadzi program “REFO za kierownicą”.