Moi drodzy.

Dzięki łasce Bożej, udało nam się zebrać wymaganą kwotę, aby pokryć koszty wydruku pierwszej książki naszego brata Bogusia Jasiewicza z Gorzowa Wielkopolskiego.

Książka nosi tytuł „Jedna łaska, pięć prawd”.Jako REFOrmowani1689 wspieramy braci w szerzeniu przez nich prawd Biblijnych.

Dlatego też, zorganizowaliśmy tą akcję – jako możliwość otrzymania od nas książki, autorstwa naszego brata.Książka jest za darmo. Nie pobieramy żadnej opłaty i nie wystawiamy ją na sprzedaż.

Założenie zrzutki ma na celu, pokrycie ewentualnych kosztów wysyłki, lub wsparcia naszej dalszej działalności kwotą – „Co łaska”.

Każda osoba, która dokona obojętnie jakiej wpłaty, otrzyma od nas książkę.

https://zrzutka.pl/5ptztu

Zapraszamy do wsparcia

Chwała Bogu

Avatar

By Maciej Kosatka

Narodzony na nowo w 2009r. Początkowo członek KCHB. Obecnie działa na polu misyjnym w rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Głosi bezkompromisową Biblijną naukę. Przeciwnik charyzmanii i ekumenii z kościołem rzymski. Prywatnie mąż Pauliny i ojciec trójki dzieci - Jasia, Gabrysi i Szymona. Założyciel i koordynator platformy reformowani1689.pl Odpowiedzialny za rozwój mediów REFOtv. Prowadzi program “REFO za kierownicą”.