Zapraszamy na pierwszą z serii konferencji poświęconych fundamentom biblijnego chrześcijaństwa. Fundamenty są konieczne do budowania czegoś trwałego, czegoś co będzie miało wpływ na otaczający nas świat i przyszłość. Jako chrześcijanie jesteśmy powołani do budowania, ale bez fundamentów niczego nie zbudujemy.

Dlatego podczas tych konferencji chcemy udostępniać wierzącym, zwłaszcza tym, którzy pełnią jakieś role w swoich zborach i społecznościach oraz tym, którzy pragną odpowiedzieć na Boże wezwanie do szczególnej roli w ciele Chrystusa, to co będzie im potrzebne, by to zadanie, do którego powołuje ich Bóg wypełnić. Chcemy dzielić się ze wszystkimi tym co potrzebne do budowania solidnych fundamentów, na których mogą stanąć niewzruszeni.

Tematem przyszłorocznej konferencji będzie Credo – wierzę. Odpowiemy sobie na pytania: co to jest konfesyjność, jakie znaczenie miała konfesyjność dla wczesnych chrześcijan oraz w okresie reformacji, jakie są najważniejsze wyznania wiary oraz czy dzisiaj konfesyjność jest równie potrzebna jak kiedyś.

Zapraszamy wszystkich chętnych do Zakościela w dniach 12 i 13 kwietnia 2024 roku.
Udział w konferencji wynosi 120zl (nocleg + przerwa kawowa). Istnieje możliwość wykupienia posiłków na miejscu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konferencji napisz na

Kontakt@reformowani1689.pl lub do osoby odpowiedzialnej za organizację – Maciej Kosatka na Facebooku.

Istnieje także możliwość wsparcia organizacji konferencji przez dokonanie dobrowolnej wpłaty za pomocą strony internetowej zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/u4mk5s
Avatar

By Maciej Kosatka

Narodzony na nowo w 2009r. Początkowo członek KCHB. Obecnie działa na polu misyjnym w rodzinnym mieście Ostrowie Wielkopolskim. Głosi bezkompromisową Biblijną naukę. Przeciwnik charyzmanii i ekumenii z kościołem rzymski. Prywatnie mąż Pauliny i ojciec trójki dzieci - Jasia, Gabrysi i Szymona. Założyciel i koordynator platformy reformowani1689.pl Odpowiedzialny za rozwój mediów REFOtv. Prowadzi program “REFO za kierownicą”.

3 thoughts on “CREDO – Konferencja 1689!”
  1. Use the promo code 1xBet and get a €/$130 bonus when you sign up. Make sports bets, virtual sports or play at the casino. 1xbet whatsapp number sri lanka Valid throughout the year 2023. 1xBet offers new customers a welcome bonus of $130. To receive the bonus, you need to register on the 1xBet website, make a deposit to your account and confirm your right to receive the bonus. After that, the bonus will be automatically credited to the player’s account. Thanks to the bonus code, the chances of players immediately increase by 130%. You will have to win back the additional bonuses provided under the same conditions that apply to the main package bonus.

Comments are closed.